איך אנחנו עושים את זה?

האינטרנט הפך לאחד ממקורות המידע הגדולים ביותר בעולם. יש אינספור דפי אינטרנט וכל משתמש גולש בממוצע בלמעלה מ7 אתרים שונים בכל פעם שהוא נכנס לרשת. כיום יש כוח עצום לרשתות חברתיות, אתרי שיתוף קבצים מסוג וידאו ותמונות, בלוגים, פורומים ומעל הכול מנועי חיפוש. באמצעות הידע שרכשנו במשך השנים והמומחיות שלנו בשיווק באינטרנט אנו פיתחנו פלטפורמה שיווקית אינטרנטית המשווקת בצורה ויראלית כל דבר שאנו רוצים לשווק ולמנף.

רשתות חברתיות:

כיום לכל משתמש באינטרנט יש למעלה מ 3 רשתות חברתיות שהוא חבר בהם, על ידי פתיחת פרופיל אישי לאיש הציבור אנחנו מגייסים מספר תומכים רב ככל שאפשר בצורה ויראלית המתחזקת את עצמה בצורה אוטומטית לאורך שנים. הפרופיל האישי שלך שאנו ניצור ונשווק עבורך ברשתות חברתיות יבנה בצורה מיוחדת אשר פיתחנו במשך המחקר שעשינו על רשתות חבריות, וישלב בתוכו תמונות שלך, עדכונים מהשטח וכל אמצעי דיגיטאלי אשר יוצר חיבור בינך לבין התומכים שלך.

בלוגים:

כיום יש ברשת האינטרנט למעלה מתריסר מיליונים בלוגים. היום כל אחד יכול לפתוח בלוג, אנחנו על ידי הניסיון שלנו נייעץ ונטפח את הבלוג שלך ברשת האינטרנט. על ידי בלוג ידידותי וחדשני אתה יכול לשמור על קשר עם הבוחרים שלך להפיץ את האג'נדה הפוליטית שלך וליצור מודעות בקרב הציבור.

אתרי שיתוף תכנים (וידאו,תמונות ותוכן גולשים):

היום יש למעלה מ 102 מיליון צפיות יומיות ביו-טיוב. על ידי הניסיון הרב שלנו שיווק פוליטי באינטרנט ואחרי שלמדנו וחקרנו את קמפיין הבחירות האחרונות שמתקיים כרקע בארצות הברית למדנו שעל ידי פתיחת ערוץ צפייה אישי המכיל את הווידיאו האישיים שלך, וכן את הקמפייני ווידיאו שהתעמולה שלך יוצרת על מנת ליצור חשיפה גדולה יותר בצורה ויראלית ומהירה. להתמיד בקשר עם קהל הבוחרים שלך ולגייס קהל בוחרים נוסף וחשיפה עולמית

אתרי פוסט-איט:

טרנד חדש בעולם האינטרנט יצר אתרי פוסט-איט. אתרים אלו הם למעשה מאגר עצום של לינקים וקישורים לאתרים אחרים. האתר אינו מכין תוכן ספציפי אלא מוביל לאתרי תוכן ממקומות שונים ברחבי האינטרנט. מטרת אתרים אילו ליצור ויראליות נוספות בקרב רשת האינטרנט ועל ידי כך לעורר באז סביב האישיות שלך והמודעות החברתית בקרב הציבור.

סלולר:

אחד האמצעים הכי חדשנים בעולם כיום הוא אמצעי התקשרות האולטימטיבי שאנו צורכים בו שימושיות יומית. על ידי איסוף מאגר מידע ושימוש בטכנולוגיה קיימת אנו נייעץ לך כיצד לשכנע קהל בוחרים להצביע עבורך ולא עבור מישהו אחר, כיצד ניתן לשמור על קשר עם קהל המצביעים שלך על ידי עדכון קבוע של המסע הפוליטי שלך, איפה אתה נמצע במסע הבחירות שלך, ואיך לקבל דעת קהל נאמנה ובטוחה בצורה מיידית.