לקוחותינו:

iPolitics מאמינים כי שימוש במדיה אינטרנטית רחבה היא המקור העיקרי להצלחה בכל תחום. עבור לקוחותינו אנו עושים את המיטב על מנת ליצור עבורם מינוף, קידום והזנקה ברשת האינטרנט. iPolitics מנצלים את המקצוענות שלהם בתחום השיווק הפוליטי באינטרנט על מנת להקנות ללקוחות שלנו את המינוף האידאלי עבורם תוך שימוש בפלטפורמות טכנולוגיות קיימות. הידע שיש ל iPolitics מקנה לנו את היתרון בהצלחת הקמפיינים האינטרנטים שאנו מבצעים עבור לקוחותינו. יכולת הלמידה והכרת הרשת לפרטי פרטים מעניקים ללקוחות את הביטחון שהם עשו את הבחירה הנכונה.

שיווק פוליטי באינטרנט זה מקצוע - iPolitics המקצוענים שבתחום!

לקוחות iPolitics -

       

 

:Case Study

iPolitics הקימה את הקמפיין הפוליטי האינטרטי עבור סיעת 'כח לגימלאים'. הקמפיין שילב בתוכו אלמנטים של שיווק באינטרנט ושיווק פוליטי ויצר עבור הסיעה: הפצה של האג'נדה הפוליטית, גיוס תומכים והכרה רחבה על ידי מביעי ענין שלא ניתקלו עדין בסיעה הפוליטית. iPolitics השתמשו בפלטפורמות חברתיות אינטרנטיות קיימות, אתרי שיתוף ופעילות רחבה במדיה חדשנית. בנוסף iPolitics בנתה עבור סיעת 'כח לגימלאים' מערכת התראות טכנלוגית המאפשרת לקבל התראות במייל על כל אזכור באינטרנט אשר הכליל את מילות המפתח של הסיעה. בנוסף iPolitics ניתרו תוצאות שליליות שהיו קיימות במנועי חיפוש וביצעו ניהול מוניטין פוליטי באינטרנט עבור הסיעה וכן עבור נתן וולוך יושב ראש הסיעה וממלא מקום ראש עיריית תל אביב יפו. 

סיעת 'כח לגימלאים' ברשתות חברתיות:

עבור סיעת 'כח לגימלאים' ומר נתן וולוך, יצרנו כרטיסי פרופיל במגוון רשתות חברתיות ברשת האינטרנט הישראלית, בנוסף יצרנו עמודי סיעה מיוחדים לפוליטיקאים, יצרנו הזמנות של אירועים של הסיעה. ובכך יצרנו באזז פוליטי ברשת עבור הסיעה וכמו כן הצלחנו למנף תוך זמן קצר פעילות פוליטית אינטרנטית רחבה שסיפקה עלייה בקרב התומכים ושיווק פוליטי ברשת.

ערוצי וידאו של סיעת 'כח לגימלאים':

יצרנו עבור סיעת 'כח לגימלאים' ערוצי וידאו במגוון רחב של אתרי שיתוף ווידאו. הערוצים יצרו חשיפה רחבה, קידום האג'נדה הפוליטית ושיווק פוליטי באינטרנט.

 

ערך 'נתן וולוך' בוויקיפדיה:

עבור נתן וולך יצרנו ערך שלם בוויקיפדיה המספר על פועלו ומרצו של האיש במשך השנים. 

בלוגים של סיעת 'כח לגימלאים':

בלוגים ברשת הם אחד הכלים החשובים היותר לקרב תומכים וקהל גולשים אל חיקה של מפלגה. עבור 'כח לגימלאים יצרנו בלוגים במגוון רשתות, וזאת תוך שימוש בידע שיווקי רחב. ופנייה לקהל גולשים ממוקד וחיוני לפעילות הסיעה.