מי צריך אותנו?

פוליטיקאים ואנשי ציבור -

בעידן האינטרנט והעולם הגלובלי המטרה שלכם היא להגיע לקהל יעד רחב שאפשר ולהעביר את המצע הפוליטי שלכם למספר אנשים רב ככל שניתן. על ידי היכולות שלנו בשיווק פוליטי באינטרנט אנו ננתח, נייעץ וניצור עבורך פלטפורמה שיווקית אשר תמנף ותפיץ את האישיות שלך ושל המצע הפוליטי שלך. כל זאת על ידי עלות מינמלית, בצורה ויראלית שנשארת לאורך זמן ואינה זמנית.

ארגונים ותנועות לא ממשלתיות -

ארגוני ותנועות לא ממשלתיות שמחפשים דרך מהירה לגייס תומכים ותורמים חדשים ייהנו משירותי השיווק האינטרנטי שלנו ומנפו את המודעות שלהם בקרב הציבור. הנסיון שלנו בשיווק פוליטי באינטרנט ובמדיה חדשנית תסייע לכם ליצור מודעות למען המטרה שבעוברה אתה עובדים שנים ארוכות. הייעוץ שלנו יארגן עבורכם פלטפורמה שיווקית מהירה להשגת המטרה. כל זאת במספר לחיצות עכבר.

ארגוני צדקה -

אלי"ם, אקו"ם, ויצ"ו וארגוני צדקה רבים עובדים שנים רבות למען גיוס כספים ותרומות ולהפיץ את מטרת הארגון בקרב הציבור. שיווק פוליטי באינטרנט הינו האמצעי האולטימטיבי עבורכם להפיץ ולמנף את סיוע התרומות והכספים לכיוון הארגון. המסר שאתם רוצים להעביר, על ידי הייעוץ והסיוע שלנו יעבור למספר רב של אנשים בדרך שיווקית חדשנית בשימוש באינטרנט ובמדיה הסלולרית חדשנית

עסקים וחברות -

חברות אופנה, קוסמטיקה וכל עסק אשר רוצה למנף את העסקים שלו דרך האינטרנט אנחנו נעשה זאת עבורך. הניסיון שלנו בשיווק ויראלי באינטרנט בשימוש ברשתות חבריות, אתרי שיתוף והתראות וכמו כן בלוגים ופורומים יגרום לעסק שלך שגשוג הצלחה בזמן קצר ובעלות מינימלית.

אישים מפורסמים (סלבריטיס) -

סלב, ידוען ואישיים מפורסמים אל תישארו מאחור. חובה לנהל את הפרופילים,המונטין,המעריצים והמדיה הדיגיטלית ברשת.אנו נפתח וננהל עבורך מעקב אחר הפרופילים השונים ברשתות חברתיות, נייעץ ונכוון לגבי פרסום וקידום באתרי מדיה חברתית. נעצב נחדש ונוביל את המוניטין שלך ברשת. באתרים מסוג: נענע10, תפוז, מקושרים, Twitter, Facebook, MySpace, ועוד...)